کافئین چای سبز لاغری دکتر سینا

کافئین چای سبز لاغری دکتر سینا

در میان تمامی ترکیبات چای سبز سینا از پلی فنول گرفته تا تئانین و کافئین برخی از این ترکیبات برای بدن گاهی نامناسب می باشند. اگر بنا به عارضه یا بیماری و یا حساسیتی چاره ای جز مصرف نکردن مواد کافئین‌دار ندارید و یا باید آن را  از رژیم غذایی تان حذف کنید بهتر است به جای مصرف قهوه از چای سبز استفاده کنید. در این باب به فهت نکته کلیدی در جهت مصرف چای سبز که حاوی کافئین می باشد می پردازیم البته در اینجا نکته مهم قبل از این پردازش می پردازم و آن هم این سوال است که آیا چای سبز کافئین دارد ؟ به طور حتم و بی شک در چای سبز دکتر سینا کافئین وجود دارد که حاوی اثرات مفیدی برای بدن می باشد.

(تصویر۱)

هفت نکته کلیدی در باب کافئین چای سبز لاغری سینا

چای سبز را جایگزین قهوه کنیم, با جابه‌جایی این طرز از مصرف معادل هفتاد درصد از تاثیرات کافئین کاسته می شود البته اگر به صورت مساوی مورد استفاده قرار گیرد  و طبق بررسی‌ها در یک فنجان قهوه حدود ۱۲۵ میلی‌گرم کافئین به طور میانگین قرار دارد که در همین میزان چای سبز تنها ۲۵ میلی گرم کافئین وجود دارد.
(تصویر۲)

در ترکیبات چای سبز سینا فرمول ۲ علاوه بر کافئین, تئو برومین و تئوفیلین هم وجود دارد که به مانند کافئین عمل می کند به عبارت دیگر میزان تأثیرگذاری آنها بر روی بدن شبیه به کافئین می باشد که مضرات آن را ندارد البته جالب است بدانیم که افرادی که تمایل به خوردن انواع چای را ندارند برای جبران این گونه ترکیبات در درون خود می‌توانند از شکلات استفاده نمایند.
اگر وزن مناسب دارید هیچگاه برای کم کردن وزن قهوه مصرف نکنید بدانید که استفاده از چای سبز برای دندان ها و تنفس بسیار بهتر می باشد چرا که کافئین موجود در قهوه باعث از بین رفتن دندانها و نامنظم شدن تنفس می گردد از اثرات مفید دیگر چای سبز افزایش متابولیسم و کارکرد این فرآیند می باشد البته در این میان مصرف چای سبز سینا باعث چربی سوزی شده و ضد باکتری نیز عمل می کند در مجموع چای سبز برای دهان و دندان هم مفید می باشد. و هم برای کاهش وزن گزینه بهتری است.
(تصویر۳)

تاثیر ترکیبات کافئین تئو برومین و تئوفیلین در عصاره چای سبز لاغری دکتر سینا به صورت متعادل با سایر ترکیبات آن می باشد که یکی از این ترکیبات آمینو اسید تئانین می باشد. تمام ترکیبات نام برده شده باعث بهبود عملکرد سیستم عصبی می‌شود و به افزایش تمرکز و حافظه کمک فراوانی می کند.
باید توجه داشته باشید که قبل از این که قهوه را ترک نماید بدانید که مصرف چه مقدار از آن برای بدن شما مضر می باشد و چه مقدار از آن تأثیرات منفی بر روی بدن داشته است. از این جهت این نکته حائز اهمیت می باشد که مصرف کافئین برای سلامت بدن مفید می‌باشد و به درمان برخی از بیماری‌ها همچون بیماری های گوارشی کمک می کند .
(تصویر۴)

سعی کنید بهترین چای سبز سینا را در بازار انتخاب کنید چرا که برخی از چای های سبز موجود در بازار با فروکتوز و برخی دیگر از ترکیبات شیرین شدند که این چای نمی‌تواند برای سلامتی مناسب باشد این را بدانید که چای سبز خالص و سالم فاقد هرگونه از اضافات شیمیایی می باشد.
این نکته مهم را بدانید که هم چای سیاه بدون کافئین در بازار می باشد و هم چای سبز آن اگر می خواهید به طور کامل کافئین را کنار بگذاریم می‌توانید با تهیه آنها از دیگر حواس ترکیبات آن بهره مند شویم.
در نهایت چای سبز با میزان کافئین به نسبت کمتری می تواند از انواع چای دیگر بهتر و مفید تر باشد و بدن را در برابر آسیب ها محافظت نماید.
(تصویر۵)

چای لاغری سینا ,قیمت چای سینا , چای سینا , دمنوش گیاهی لاغری دکتر سینا , چای سبز دکتر سینا اصل , چای دکتر سینا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *