چای سبز سینا و چربی سوزی قوی

چای سبز سینا و چربی سوزی قوی

در بسیاری از مناطق و نواحی مختلف دنیا افرادی هستند که  برای رسیدن به وزن مناسب نیازمند روش و جراحی های سنگین نمی باشند. یعنی اضافه وزن این گونه از افراد به قدری نمی باشد که بخواهند بدن خود را به تیغ جراحی بسپارند یا گرفتن رژیم های لاغری سخت را تجربه کنند این گونه از افراد چربی های اضافه بدن خود را می توانند با ورزش و یک برنامه غذایی مناسب کاهش دهند .

البته توصیه بسیاری از محققین و متخصصین در این زمینه استفاده از مکمل های لاغری است ولی  از نظر متخصصین طب سنتی استفاده از دمنوش های لاغر کننده گزینه بهتری از مکمل های لاغری عوارض دار می باشد . دمنوش هایی مانند چای سبز چربی سوز که می تواند در رسیدن به وزن ایده ال این افراد را یاری رساند گزینه مناسبی محسوب می شوند و حال این مورد بیان می شود چه ارتباطی بین چای سبز سینا و چربی سوزی وجود دارد و چگونه با نوشیدن چند فنجان از یک نوشیدنی سبز می توان چربی های انباشته شده در بدن را کاهش داد و از بین برد.

(تصویر۱)

(تصویر۲)

چای سبز دکتر سینا یک چربی سوز مناسب

برای رسیدن به پاسخ مناسب در این حیطه در این بحث می خواهیم کمی فراتر و علمی تر مبحث چربی سوزی چای سبز لاغری سینا را بیان کنیم و به این مهم برسیم که در ساختار چای سبز چربی سوز چه فرایندهایی طی می شود که نوشیدن چند فنجان آناز چای چربی سوز باعث کم شدن وزنتان می گردد.

قبل از بیان فرایندهای گفته شده اشاره کنیم که چای سبز چربی سوز و نوشیدن ان به تنهایی تاثیر گذار نخواهد بود و یا تاثیر چشم گیری به تنهایی نخواهد داشت برای اینکه از مصرف چای سبز شگفت زده شوید پیشنهاد میکنیم که حجم وعده های غذایی خود را کم نموده و ساعاتی را در روز به انجام ورزش های هوازی و لاغر کننده اختصاص دهید و در کنار این دومورد از نوشیدن چند فنجان چای سبز سینا چربی سوز نیز دریغ نکنید اگر این برنامه را اصولی و مداوم انجام دهید شک نکنید که در رسیدن به وزن ایده ال موفق خواهیدشد . حال به بحث خود در رابطه با فرایندهای علمی که در بدن در اثر نوشیدن چای سبز چربی سوز ایجاد می گردد برمی گردیم.

(تصویر۳)

فرایند کاهش چربی ها با مصرف چای سبز چربی سوز

چای سبز چربی سوز دارای مقادیر قابل توجهی از آنتی اکسیدانهایی نظیر پلی فنول ها و کاتچین ها می باشد که این انتی اکسیدانها نقش به سزایی در کاهش مقدار چربی های بدنی دارند. کاتچین های موجود در چای سبز سینا اصل به همراه مقدار کافئینی که در چای سبز چربی سوز وجود دارد سبب می شود که متابولسم یا سوخت و ساز در بدن سریعتر از زمانی باشد که از نوشیدن چای سبز بهره نمی بردید . البته وجود کاتچین ها در چای سبز چربی سوز برروی هورمونی به نام نور اپی نفرین تاثیر به سزایی دارد و باعث افزایش این هورمون که نقش به سزایی در چربی سوزی دارد می گردد .

در واقع هورمون نور اپی نفرین وظایف مهمی در بدن ایفا می کند از این وظایف می توان به بالابردن سوخت و ساز در اسیدهای چربی که  در بدن وجود دارد اشاره نمود و همچنین میزان سوخت و ساز در چربی های معمول بدن از طریق این هورمون صورت می گیرد در واقع هورمون نور اپی نفرین سبب میشود انرژی گلیکوژن و گلوگز در بدن آزاد شود در مجموع زمانی که تمام وظایف این هورمون را در کنار یکدیگر قرار دهیم متوجه نقش مهم ان در بدن می شویم و زمانی که با مصرف چای سبز کاتچین ها موجود در آن به کمک این هورمون ها می آیند سوخت وساز و گرمای بدن بالا رفته و بدن شروع به کم کردن وزن و چربی های اضافه می نماید.

 

چایی لاغری دکتر سینا ,قیمت چای لاغری دکتر سینا , چای سینا , دمنوش گیاهی لاغری دکتر سینا , چای سبز دکتر سینا

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *