نکاتی آشنا در مورد چای سبز دکتر سینا

چای لاغری دکتر سینا اصل و نقش در لاغری

مصرف چای سبز دکتر سینا، تاثیر بسیار زیادی در یک دست شدن سلول های بتا در جزایر لانگرهاوس می باشد که این یک دست شدن سلول های بتا از عوامل مهم در کاهش وزن می باشد، در نتیجه مصرف چای سبز دکتر سینا به افرادی که از چاقی رنج می برند بسیار توصیه می شود. البته تاکنون مکانیسم دقیقی برای نحوه تاثیر این گیاه در کاهش وزن مشخص نشده است. افزایش دمای بدن فرد که در نتیجه سبب افزایش سرعت متابولیسم می شود از دلایل دیگر لاغری با چای سبز دکتر سینا می باشند. علاوه بر این، چای سبز دکتر سینا به فرآیند هضم غذا نیز کمک می کند و سیستم دفع را نیز تقویت می کند.

نکاتی در مورد چای سبز دکتر سینا

  • این چای در زمان کم و بدون رعایت رژیم غذایی خاصی، اثر خود را نشان می دهد و به این دلیل می توان آن را یک فرآورده کامل برای تناسب اندام دانست.
  • بهترین نحوه مصرف این دارو ۳ وعده در روز و نیم ساعت قبل از غذا می باشد، که در حدود ۳ تا ۵ دقیقه نیز به دم کشیدن نیاز دارد.
  • تاکنون عارضه خاصی برای مصرف چای سبز دکتر سینا گزارش نشده است، اما در صورت داشتن بیماری خاص بهتر است قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید.

 

 

 

چای دکتر سینا اصل , قیمت چای دکتر سینا , چای سبز لاغری دکتر سینا , دمنوش گیاهی دکتر سینا , ترکیبات چای لاغری دکتر سیناچای سبز سینا , دکتر سینا ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *