قیمت چای لاغری دکتر سینا چقدر می باشد ؟

خرید تلفنی : ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴

کمی درباره قیمت چای لاغری دکتر سینا

 

تناسب اندام در زندگی شهرنشینی و ماشینی قرن حاضر یکی از دغدغه های زنان و مردان است. چای دکتر سینا یکی از موثرترین روش هاست. قیمت چای لاغری دکتر سینا نسبت به سایر محصولات مناسب تر بوده و می تواند برای رسیدن به وزن دلخواه و تناسب اندام به شما کمک کند. هنگامی که برای رسیدن به اندام مورد نظر خود تصمیم می گیرید راه های بسیاری را امتحان کنید. روش هایی از قبیل رژیم های غذایی گوناگون، انجام ورزش های مختلف، استفاده از داروها و مواد گیاهی و شیمیایی متعدد و غیره پیش روی شما قرار میگیرد، در میان این روش ها باید با کارشناس تغذیه مشورت کنید که سلامتی خود را به خطر نیندازید و مواظب عوارض موجود در هر کدام از داروهای مصرفی باشید.

برای خرید یک بسته چای سبز دکتر سینا اصل با قیمت ۹۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴تماس بگیرید.

برای خرید سه بسته چای سبز دکتر سینا اصل (سه ماهه) با قیمت تخفیفی ۲۳۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴تماس بگیرید.

 

 

قیمت چای سبز دکتر سینا

چای لاغری دکتر سینا

استفاده از دمنوش ها و چای های مختلف یکی از روش های موثر در کاهش وزن است که به دلیل طبیعی بودن عوارضی ندارد. چای لاغری سینا تولید کننده دمنوش ها و چای های لاغری است که ترکیباتی مانند چای سبز، سرکه سیب، پوست لیمو و زنجبیل را در خود دارد که بدون داشتن عوارض خاصی می تواند در رسیدن به اندام مورد نظرتان به شما کمک کند. با استفاده از چای لاغری سینا می‌توانید در مدت زمان کوتاهی به وزن دلخواه خود برسید و در عین حال شادابی و سلامتی تان را حفظ کنید. قیمت چای لاغری دکتر سینا ارزان است و با تهیه آن می توانید کاهش کلسترول خون و همچنین سوزاندن چربی های اضافه انباشته شده در نواحی مختلف بدن را شاهد باشید. گفتنی است در کنار این کاهش چربی و کالری هیچ آسیبی به پوست یا سایر اعضای بدن وارد نمی شود.(تصویر ۱)

قیمت چای لاغری دکتر سینا

چای سبز یکی از مواد گیاهی بسیار مفیدی است که برای کاهش وزن و لاغری توسط پزشکان و کارشناسان تغذیه توصیه می شود. چای سینا این امکان را به شما میدهند که با مصرف یک ماهه آن بتوانید میزان زیادی وزن کم کنید. قیمت چای دکتر سینا با توجه به نتایج آن مناسب است و می توان آن را از فروشگاه های معتبر خریداری کرد. ترکیبات، خواص و قیمت چای لاغری دکتر سینا بر روی جلد آن درج شده است و مجوز وزارت بهداشت نیز برای این محصول اخذ شده است.

قیمت چای سینا در بسته بندی های مختلف متفاوت است. در هر بسته از چای سینا ۱۰۰ عدد چای کیسه ای قرار داده شده است، قیمت چای لاغری دکتر سینا در هر بسته حدود ۴۰۰۰۰ تومان است. در صورت خرید به صورت کارتنی نیز قیمت چای لاغری دکتر سینا با احتساب ۲۰ جعبه در کارتن محاسبه شده و با اعمال تخفیف با ۷۲۰۰۰۰ تومان به فروش میرسد.

قیمت چای سینا

روش مصرف چای سینا

پیش از هر وعده غذایی باید یک فنجان از چای سبز را بنوشید. برای تسریع در رسیدن به وزن دلخواه باید پکیج لاغری دکتر سینا را به صورت منظم مصرف کنید. بنابراین روزانه سه فنجان از این  چای می تواند حدود ۷۰ کالری از وزن شما کم کند. مصرف منظم این  پکیج لاغری سوخت و ساز بدن را بالا برده و ضمن جلوگیری از بروز بیماری های مختلف در کاهش وزن تان نیز تاثیر خواهد داشت.

برای خرید یک بسته چای سبز دکتر سینا اصل با قیمت ۹۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴تماس بگیرید.

برای خرید سه بسته چای سبز دکتر سینا اصل (سه ماهه) با قیمت تخفیفی ۲۳۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴تماس بگیرید.

 

برای مصرف چای سینا یک عدد از چای های داخل جعبه را در آب جوش خنک شده قرار دهید و اجازه دهید ۵ دقیقه دور از حرارت  قرار داشته باشد. به این ترتیب فرآیند دم کردن چای سبز سینا انجام می شود. پس از دم شدن آن می توانید یک فنجان از آن را قبل از غذا مصرف کنید. قیمت چای لاغری دکتر سینا یکی از مزیت های آن نسبت به سایر تولید کنندگان است. مصرف چای سینا قبل از غذا موجب می شود که به هنگام غذا خوردن احساس سیری نموده و مواد غذایی کمتری بخورید و همچنین کالری کمتری جذب بدن شود. (تصویر ۳)

سنجش اعتبار با قیمت چای لاغری دکتر سینا

چای لاغری دکتر سینا پس از ۲۰ سال فعالیت دارای سابقه درخشان در طب سنتی است. قیمت چای لاغری دکتر سینا طی ۲۰ سال گذشته افزایش چندانی نداشته و چای سینا مورد استقبال مردم بسیاری در داخل و خارج از ایران قرار گرفته است. پس از اثبات کارایی محصول، موفق به کسب مجوزها و امتیازات گوناگونی شده است از جمله مجوزهای مختلف دریافت شده عبارتند از:

  • مجوز وزارت بهداشت
  • پروانه تاسیس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
  • پروانه بهره برداری از وزارت صنایع
  • مجوز تاسیس از وزارت صنایع
  • شماره ثبت: ۷۷۱۱۸
  • کد محصول: ۱۸۶
  • دارنده گواهینامه ISO9001-2008  و ISO 22000
  • دارنده واحد R & D به منظور گسترش تحقیقات
  • گواهینامه HACCP  در مدیریت کیفیت و ایمنی و بهداشت
  • گواهینامه حلال (تصویر ۴)

مواد موجود در چای دکتر سینا

چای لاغری سینا از مواد  گیاهی مانند چای سبز، سرکه سیب، زنجبیل، استویا، پوست لیمو و سایر گیاهان تشکیل شده و تاثیرگذار در کاهش کالری است. این ترکیبات در کنار یکدیگر می‌توانند به چربی سوزی و کاهش کالری بدن شما بپردازند. به دلیل داشتن خواص بسیار از چند گونه گیاهی در این پکیج لاغری استفاده شده است. این گیاهان معطر هستند و دمنوشی خوشبو با طعم و مزه دوست داشتنی را در اختیار شما می گذارند. قیمت چای لاغری دکتر سینا با توجه به ترکیبات بی نظیر و مفید آن بسیار ناچیز است. بنابراین وقت خود را برای امتحان مواد شیمیایی و داروهای بی اثر صرف ننمایید و با مصرف این چای به وزن دلخواه خود برسید.(تصویر ۵)

عملکرد چای لاغری دکتر سینا

اگر برای اولین بار از پکیج لاغری استفاده می کنید در نظر داشته باشید این عصاره گیاهی و طبیعی به سرعت به کاهش وزن شما کمک می کنند. به گونه ای که پس از مصرف یک ماهه ۳ تا ۵ کیلوگرم وزن کم می کنید. مصرف چای سینا علاوه بر کاهش وزن به شما آرامش می دهد و استرس تان را نیز از بین می برد، ضمن اینکه هیچ عوارضی برای بدن شما به همراه نخواهد داشت.

مصرف چای سبز دکتر سینا سالم ترین روش لاغری است. هنگامی که نسبت به خرید اقدام می کنید در نظر گرفتن قیمت چای لاغری دکتر سینا کار درستی نیست زیرا از نتیجه آن آگاهی ندارید. مصرف چای لاغری سوخت و ساز بدن شما بالا برده و چربی ها را با سرعت زیادی از بین می برد. قند موجود در مواد غذایی به مقدار کمتری در روده جذب می‌شود که این روشی موثر در دفع کالری اضافه غذاست. گفتنی است این کاهش وزن بازگشت نخواهد داشت و شما نیز باید به طور منظم چای سبز را مصرف کنید.

قیمت چای لاغری سینا

نکات مصرف چای سینا

همانگونه که می دانید ترکیبات چای سبز و سایر عصاره های موجود در چای سینا کاملاً گیاهی است و عوارضی را برای شما به همراه نخواهد داشت. برای رعایت احتیاط زنان باردار و شیرده و کسانی که به مصرف کافئین حساسیت دارند قبل از مصرف این چای باید با پزشک خود مشورت کنند، به طور منظم قبل از هر وعده غذایی یک فنجان از این چای میل کنید و از تاثیرات معجزه آسای آن شگفت زده شوید. با مصرف منظم چای سینا می توانید پس از یک دوره سه ماهه به وزن ایده آل خود برسید. قیمت چای لاغری دکتر سینا با توجه به بازدهی زود هنگام آن بسیار قابل توجه است. به یاد داشته باشید مواد موجود در گیاهان به کار رفته در پکیج لاغری به گونه ای است که در دوران کاهش وزن مواد معدنی و ویتامین های بدن شما تامین شده و بدن تان دچار ضعف یا کمبود ویتامین نخواهد شد. قیمت چای لاغری دکتر سینا بسیار مقرون به صرفه است.

چای لاغری دکتر سینا فرمول ۲ ,قیمت چای دکتر سینا , چای سبز لاغری دکتر سینا , دمنوش گیاهی دکتر سینا , ترکیبات چای لاغری دکتر سینا , چای سبز سینا , دکتر سینا ,