رسیدن به تناسب اندام با چای سبز سینا

رسیدن به تناسب اندام با چای سبز دکتر سینا

نوشیدنی گیاهی به افزایش سوخت و ساز بدنشان کمک می کند. بنابراین عادت به نوشیدن چای سبز امری پسندیده است. در واقع چای سبز به دلیل داشتن ماده ای به نام «پلی فنول» می تواند به افزایش حرارت درونی بدن کمک کرده و باعث افزایش میزان سوخت انرژی موجود در سلول های چربی شود و تاثیر قابل ملاحظه ای بر روند چاقی افراد بگذارد. امروزه رسیدن به اندامی تناسب شاید کار سختی به نظر بیاید. اما نوشیدنی گیاهی چای سبز سینا بعنوان نوعی نوشیدنی گیاهی و سالم رسیدن به وزن ایده آل را راحت کرده است.

چای سبز لاغری دکتر سینا نوشیدنی است که می توان به راحتی در طول روز چندین بار نوشیده شود و از خواص آن بهره برد. با مصرف چای سبز می توان به آسانی با چاقی و اضافه وزن خداحافظی کرد، اما برای به نتیجه رسیدن باید در مصرف روزانه ی آن از برنامه ریزی مشخصی پیروی کرد. بهتر است از مصرف بدون برنامه ی این نوشیدنی گیاهی پرهیز کرد.

تصویر شماره ۱

بهترین زمان برای مصرف نوشیدنی گیاهی چای سبز سینا فرمول ۲ به منظور  چربی سوزی و کاهش وزن، ۲ ساعت پس از صرف غذا در وعده های غذایی است. به این روش علاوه بر بهره بردن از خواص درمانی چای برای کاهش وزن نیز می توان استفاده برد. بر خلاف تصور نوشیدن چای سبز سینا خللی در میزان جذب آهن به وجود نمی آورد. نوشیدنی گیاهی چای سبز برای کاهش وزن کافی نیست بلکه در کنار آن رعایت رژیم غذایی، فعالیت های بدنی و ورزش می تواند روند لاغری را سرعت ببخشد و با بهبود سوخت و ساز بدن میزان کاهش وزن را در طول هفته ملاحظه کرد.

علاوه بر کاهش وزن نوشیدنی گیاهی چای دکتر سینا خواص دیگری چون آرامش بخشی دارد. عدم آرامش امکان دارد پرخوری های عصبی به دنبال داشته باشد که منجر به اضافه وزن و در نهایت چاقی شود.نوشیدن چای سبز سیستم عصبی را تقویت می کند و به این ترتیب مانع بروز اشتهای کاذب ناشی از استرس ها یا تنش های روزمره می شود. اینگونه نیست که هر میزان کالری که دوست دارید به بدن برسانید و توقع داشته باشید با نوشیدن یک تا ۲ لیوان نوشیدنی گیاهی چای سبز در روز لاغر شوید و کالری بسوزانید. باید توجه داشت که نوشیدن ۳ تا ۴ لیوان چای سبز در طول روز می تواند به این موضوع کمک کند.

این تصور که نوشیدن چای سبز در دفعات زیاد می تواند میزان کالری سوزی در بدن را افزایش دهد، ایده اشتباهی است، زیرا با نوشیدن بیش از حد چای سبز در طول روز، بدن علاوه بر آنکه با مشکل تحریک پذیری پایانه های عصبی روبه رو می شود، با اختلال دفع آب و الکترولیت های بدن مواجه می شود .همانطور که باید در نوشیدن چای سینا معمولی لازم است که  پرهیزهایی را رعایت کرد توصیه می شود که در نوشیدن چای سبز نیز از افراط پرهیز کرد.

تصویر شماره۲

نوشیدنی گیاهی  چای سبز لاغری سینا علاوه بر آنکه به کندی روند پیری سلول ها در اندام های مختلف بدن کمک می کند باعث می شود که در میانسالی حداقل افزایش وزن را تجربه کنند، زیرا چای سبز به آنها کمک می کند کمترین میزان ذخیره چربی و مواد زائد را در طول سال های جوانی و میانسالی در بدن داشته باشند. نتایج مطالعات انجام شده نشان می دهد که EGCG موجود در نوشیدنی گیاهی چای سبز به طور خاص بر روی متابولیسم چربی‌ها تاثیر می گذارد و به همین علت  چای سبز خاصیت چربی ‌سوزی دارد و باعث جلوگیری از چاقی می شود.

طبق آزمایشات انجام شده چای سبز خاصیت چربی‌ سوزی را تا ۳۳٪ افزایش می ‌دهد و همچنین مانع از رشد سلول‌ های چربی در بدن شده و به دفع چربی‌ها کمک می‌ کند و با این وجود مانع از اضافه وزن می ‌شود. مرض چاقی بیماری های فراوانی را از جمله فشار خون و دیابت به دنبال دارد که نوشیدنی گیاهی چای سبز دکتر سینا مانع از ابتلا شدن به این بیماری هاست. بیشتر این بیماری ها همرا با بالا رفتن سن پدیدار می شود. نوشیدن چای سبز برای افراد میانسال و کهن سال بسیار مفید واقع شده و از اضافه وزن و ایتلا به برخی بیماری ها جلوگیری می کند..

 

خرید چای لاغری دکتر سینا ,قیمت چای لاغری دکتر سینا , چای سینا , دمنوش گیاهی لاغری دکتر سینا , چای سبز دکتر سینا 

 

فروشگاه اسلیمینگ تی ۲۴ مرکز فروش و پخش انواع دمنوش های گیاهی و لاغری در ایران

سفارش و پخش انواع قهوه فرانسه شرکت بن مانو با بهترین کیفیت و ارسال به کل کشور

تولید و پخش انواع قهوه نورسکا بن مانو با عطر و طعم خاص

انواع محصولات قهوه در برندهای مختلف با فروشگاه اسلیمینگ تی ۲۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *