رابطه چای سبز سینا و لاغری

رابطه چای سبز سینا و لاغری

بعد از اب که به عنوان مایه حیات از آن نام برده می‌شود یکی از نوشیدنی های بسیار مفیدی که تاثیراتش فراوان و بیشمار می‌باشد چای سبز نام دارد این چای که از تخمیر کمتری نسبت به چای سیاه قرار گرفته است و فعالیت های شیمیایی کارخانه ای کمتری بر روی آن صورت پذیرفته است دارای خواص و فواید فراوان می‌باشد که از نقش چای سبز سینا در لاغری نمی توان گذشت به قدری نقش چای سبز در لاغری فراوان می‌باشد که امروزه در تجویز تمام پزشکان در کنار مکمل های غذایی و دارویی استفاده از این دمنوش معجزه اسا میباشد در این بحث  به رابطه چای سبز و لاغری می پردازیم امید است بتوانیم برای مخاطبان جالب توجه و کارگشا باشد.

(تصویر۱)

کاهش چربی های شکمی با مصرف چای سبز دکتر سینا

در چند مطالعه انجام شده بر روی مصرف کنندگان چای سبز لاغری سینا بسیاری از این نتایج اینگونه بوده است که مصرف چای سبز باعث کاهش وزن به صورت میانگین یک و نیم کیلو در میان افراد بوده است باید بدانیم ما چند دسته از چربی ها را در بدن خود داریم, یک دسته چربی هایی هستند که در زیر پوست جمع  می شوند و یک دسته از چربی ها هستند که در اطراف شکم قرار دادند و به آن چربی‌های احشایی گفته می‌شود معمولاً چربی‌های احشایی که عمیق تر هستند بسیار خطرناک‌تر از چربی های زیر پوستی می باشند وجود چربی های احشایی ایجاد کننده بیماری دیابت می باشند چرا که باعث التهاب شده و مانع رسیدن انسولین به لوزالمعده می گردند.

طبق مطالعات انجام شده مصرف چای سبز سینا گرچه باعث کاهش وزن می‌شود اما اثرات فراوانی برای از بین بردن چربی های احشایی دارند که این عمل باعث جلوگیری از بسیاری از بیماری‌های کشنده میشود.

(تصویر۲)

 با مصرف چای سبز دکتر سینا کالری بیشتری بسوزانید

علت به وجود آمدن بسیاری از بیماری ها, چاقی و اضافه وزن می باشند و اضافه وزن زمانی به سراغمان می آید که بدن دارای متابولیسم سالم برای سوخت و ساز نباشد .مصرف چای سبز باعث می شود که فرد نسبت به خوردن غذا کم اشتها شود و مانع پرخوری گردد به عبارتی دیگر مصرف چای سبز به تنهایی و بصورت سیستماتیک باعث افزایش سوختن کالری دربدن میشود که این عمل باعث کم شدن توده های چربی بدنی و در نهایت تناسب اندام می گردد.

(تصویر۳)

افزایش چربی سوزی با چای سبز در هنگام ورزش

بدن انسان به طورمداوم کالری خود را از دست میدهد از نشستن تا خوابیدن تا صحبت کردن هرکدام نیازمند کالری و انرژی بیشتر می باشد اما مشکلی که اینجاست این است که افراد نمی‌توانند میزان کالری بدن خود را مدیریت نمایند و منجربه اضافه ورن میشود. راه کار این می باشد که مصرف چای سبز سینا را به صورت مداوم و منظم در دستور کار خود قرار دهند و این عمل را باورزش های صبحگاهی و منظم تلفیق نمایند این دو عمل همزمان با هم باعث افزایش چربی سوزی میشود و از جمع کردن چربی ها و توده های چربی جلوگیری می‌کند. مکانیسم عمل چای سبز در این عمل این گونه می باشد که به دلیل وجود پلی فنول و کاتچین در چای سبز , باعث بهبود عملکرد سیستم متابولیسم شده و این عمل باعث افزایش سوخت و ساز بدن می‌شود که در نهایت مانع اضافه وزن و لاغری می گردد.

(تصویر۴)

تحرک چربی ها در سلول ها با مصرف چای سبز

قبل از فعالیت چربی سوزی باید فعالیت شکستگی و ازهم گسیختگی در سلول چربی ها به وجود بیاید و این فرآیند به جریان خون منتقل شود ترکیبات موجود در چای سبز می توانند عمل شکستگی در جریان این سلول‌ها را تقویت نمایند آنتی اکسیدان موجود در چای سبز باعث کنترل آنزیم شکننده هورمون نورایی می گردد, این فرآیند که توسط سیستم عصبی برای از هم گسیختن و از کار افتادن سلول‌های چربی کارایی دارد و به مرور زمان به سلول‌های چربی ارسال می‌شود و نتیجه این عمل سوزاندن چربی های بیشتر می باشد و مانع از اضافه وزن می گردد.

(تصویر۵)

نتیجه گیری

  • بعد از خواب یکی از بهترین نوشیدنی‌ها چای سبز سینا می‌باشد
  • چای سبز به مقدار کمتری مورد تخمیر قرار می‌گیرد
  • از تاثیرات چای سبز در لاغری نمی‌توان گذشت
  • مصرف چای سبز باعث ازبین رفتن چربیهای احشایی و اضافه وزن می شود
  • علت به وجود آمدن بسیاری از بیماری‌ها چاقی می باشد
  • اضافه وزن زمانی به سراغ ما می اید که متابولیسم بدن خوب عمل نمیکند
  • مصرف چای سبز دکتر سینا باعث کم اشتهایی میشود
  • مصرف چای سبز به صورت خودکار باعث چربی سوزی میشود
  • چربی سوزی در هنگام ورزش با مصرف چای سبز دو چندان می‌شود
  • وجود کافئین,پلی فنول و کاتچین در چای سبز باعث افزایش متابولیسم در بدن می‌شود

 

 

چای لاغری دکتر سینا فرمول ۲ ,قیمت چای دکتر سینا , چای سبز لاغری دکتر سینا , دمنوش گیاهی دکتر سینا , ترکیبات چای لاغری دکتر سینا , چای سبز سینا , دکتر سینا ,

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *