دمنوش گیاهی لاغری سینا را بیشتر بشناسیم

دمنوش گیاهی لاغری سینا را بیشتر بشناسیم

چاقی و اضافه وزن امروزه گریبان گیر بسیاری از مردم با ملیت های مختلف می باشد. اضافه وزن و چاقی مشکلات و بیماری های بسیاری را نیز به همراه دارند مانند: زانو درد، دیابت، دامن زدن به بیماری واریس و … پس باید همواره از پر خوری و تغذیه نامناسب دوری کنیم تا دچار چاقی نشویم. اما اگر زمانی به آن دچار شدیم باید چه بکنیم؟ لاغری بسیار سخت و می باشد و نیاز به اراده ای بسیار قوی دارد. باید رژیم های غذایی سخت را رعایت کنیم و تمرینات سخت ورزشی انجام دهیم تا پس از مدت زمانی طولانی به نتیجه ی دلخواه خود برسیم. آیا واقعا این تنها راه می باشد؟ خیر! ما به شما دمنوش لاغری سینا را معرفی میکنیم.

(تصویر ۱)

دمنوش گیاهی سینا، دمنوشی صد در صد گیاهی می باشد که موجب چربی سوزی، لاغری، کم کردن سایز، کم کردن وزن، تقویت دستگاه گوارش، عدم جذب چربی هایی که روزانه از غذا ها به دست می آوریم و … می شود. این دمنوش به عنوان موثرترین دمنوش لاغری گیاهی شناخته شده و به خاطر گیاهی بودنش هیچ گونه مشکلی برای مصرف کننده به وجود نمی آورد. و تنها مورد منع نوشیدن آن برای خانم های بارداری که در دوران شیر دهی به سر می برند می باشد.

(تصویر ۲)

همان طور که قبلا ذکر شده دمنوش سینا، صد در صد گیاهی می باشد. تمام موادی که در ساخت آن به کار رفته اند کاملا گیاهی می باشند و هر کدام از آن ها خواص مخصوص خود را دارند. اما با استفاده ی آن ها در کنار هم ما میتوانیم بیشترین نفع را از آن ببریم.

(تصویر ۳)

مواد تشکیل دهنده ی این دمنوش گیاهی سینا و خواص آن ها به شرح زیر می باشد:

۱- نعناع فلفلی: مصرف نعناع فلفلی به تنهایی تنها موجب زیاد شدن اشتهای مصرف کننده می شود اما در دمنوش لاغری سینا به دلیل این که همراه با دو نوع زیره استفاده می شود خاصیت افزایش اشتهای آن از بین می رود و موجب بالا رفدن سلامت جسمانی و تقویت بدن می شود. همچنین مصرف این گیاه باعث کاهش چربی و فضار خون می شود.

۲- تخم کرفس: همان طور که میدانیم آب کرفس موجب چربی سوزی و کاهش سایز و وزن می شود پس از آن در این دمنوش گیاهی استفاده کرده ایم تا هر چه زود تر به وزن و سایز دلخواه خود برسید و این دمنوش به بهترین دمنوش گیاهی لاغری تبدیل شود.

۳- زیره سبز: استفاده از زیره سبز باعث بالا رفتن سوخت و ساز بدن و تقویت معده می شود.

۴-زیره سیاه: استفاده از این گیاه هم موجب بالا رفتن سوخت و ساز بدن می شود و معده را تقویت میکند. همچنین این گیاه خاصیت رفع نفخ معده و دل پیچه را دارد که بسیار مفید می باشد.

۵- زنیان: استفاده از زنیان در دمنوش لاغری سینا به خاطر تاقیر فوق العاده اش روی چربی های ناحیه ی شکمی می باشد.

۶- لیمو: میدانیم که زیره های سبز و سیاه هر دو مضراتی را دارند. لیمو باعث از بین رفتن این مضرات می شود. همچنین لیمو باعث کاهش چربی خون می شود.

۷- چای سبز: چای سبز دارای فواید زیادی است که مه ترین آن ها در این دمنوش چربی سوزی فوق العاده ی آن می باشد.

(تصویر ۴)

میدانیم که محصولات مشابه زیادی هم اکنون وجود دارند ولی دمنوش لاغری سینا بر آن ها برتری های زیادی دارد. یکی از این برتری ها عطر خوش و طعم عالی آن می باشد. معمولا دمنوش های گیاهی عطر و طعم جالبی ندارند ولی دمنوش لاغری سینا دارای عطر و طعم بسیار عالی ای می باشد.

نکاتی در مورد استفاده از این دمنوش:

معمولا مردم این دمنوش را برای لاغری و کم کردن سایز و وزن تهیه میکنند. این افراد باید سه وعده در روز هر بار نیم ساعت قبل از وعده ی غذایی ( صبحانه، ناهار و شام) از این دمنوش استفاده کنند. برای دم کردن آن نیز باید هر بار یک تی بگ را درون قوری با آب جوش مخلوط کنند و پانزده دقیقه بگذارند تا دم بکشد. این روند باید برای سی روز ادامه پیدا کند سپس ده روز فرد باید به بدن خود استراحت دهد و هیچگونه دمنوشی را مصرف نکند. پس از ده روز دوباره دوره ای سی روزه از آن به همین روند استفاده کند و … آن قدر باید به همین صورت از این دمنوش فرد استفاده کند تا پک دمنوش لاغری سینا به پایان برسد.

نکته ی دیگر این است که پس از رسیدن به نتیجه ی مطلوب هیچ اجباری در استفاده نکردن از دمنوش نیست. استفاده از این دمنوش میتواند ادامه یدا کند تا مصرف کننده از خواص دیگر آن مانند تقویت معده و دستگاه گوارش و … بهره ببرد.

بعضی از مرد به خاطر لاغری از دمنوش لاغری سینا استفاده نمیکنند و تنها به خاطر تقویت دستگاه گوارششان از آن استفاده می کنند. این افراد باید دو وعده در روز از این دمنوش استفاده کنند. البته همواره این دمنوش روی حفظ وزن مناسب آن ها تاثیر دارد. در این دمنوش از دو نوع زیره استفاده شده. خاصیت مهم این زیره ها این است که جلوی جذب شدن چربی ای که روزانه از غذا خوردن به دست می آوریم را میگیرد پس به وسیله ی آن می توان وزن دلخواهمان را حفظ کنیم.

در آخر نکته ی مهم این است که راه کاری برای بالا بردن تاثیر این دمنوش پیاده روی تند می باشد. برای این که بیشترین استفاده را از این دمنوش بکنیم و هر چه سریع تر به سایز و وزن دلخواه خود برسیم کافیست پیاده روی تند را نیز به برنامه ی روزانه ی خود اضافه کنیم. پس بهتر است هر چه زود تر با خرید دمنوش سینا چربی های اضافه ی خود را دفع کنیم و با اعتماد به نفس در اجتماع ظاهر شویم.

 

 

چای دکتر سینا اصلقیمت چای دکتر سیناچای سبز لاغری دکتر سینادمنوش گیاهی دکتر سیناترکیبات چای لاغری دکتر سیناچای سبز سینادکتر سینا ,

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *