دمنوش های لاغری دکتر سینا اصل

 

انواع دمنوش های لاغری برند دکتر سینا چه تاثیراتی می تواند بر روی بدن بگذارد؟

 

همانطور که می دانید در گذشته برای درمان بیماری ها از دم کرده ی گیاهان استفاده میشد. کم کم با پیشرفت علم برای درمان بیماری ها دارو های پیشرفته تری بوجود آمد که از ترکیبات شیمیایی در آن بهره گرفته می شود و عوارض جانبی زیادی نیز به همراه خود دارد . امروزه بسیاری از بیماری ها با دارو های شیمیایی درمان می شود اما نکته ای که حائز اهمیت است آن است که اگر از این دارو ها در دراز مدت استفاده شود، عوارض جانبی این دارو ها سبب آسیب های جبران ناپذیری می شود.

عکس۱

از این رو بهتر است تا آن جایی که امکان دارد از دارو های گیاهی بجای دارو های شیمیایی استفاده کنید چرا که دارو های گیاهی عوارض شان در برابر دارو های گیاهی بسیار ناچیز است. امروزه انواع مختلف دمنوش ها برای درمان انواع بیماری ها وجود دارد که شرکت های مختلفی نیز در این زمینه فعالیت می کنند و دمنوش هایی با بسته بندی های شیک روانه بازار کرده اند که می توانید از این چای سبز دکتر سینا خریداری کرده و مصرف نمایید. اگر هم خودتان می خواهید دم کرده ی گیاهان را درست کنید، می توانید با مراجعه به عطاری ها، گیاه مورد نظر را تهیه کرده و دم کرده ی آن را درست کنید.

همانطور که گفته شد دمنوش های لاغری دکتر سینا مختلفی وجود دارد که از جمله آن ها می توان به دمنوش هایی برای آرامش اعصاب، دمنوش های آرام بخش، انواع دمنوش های لاغری و… اشاره کرد.

انواع دمنوش های لاغری سینا امروزه جزو یکی از پر طرفدار ترین دمنوش ها به حساب می آیند چرا که عده ی زیادی از مردم دچار چاقی و اضافه وزن اند. حتما شما هم تا کنون ازبیماری هایی که اضافه وزن در آن ها بی تاثیر نیست شنیده اید. بیماری های خطرناکی هم چون انواع بیماری های قلبی و عروقی که از زیر شاخه های آن می توان  به فشار خون، قند خون و… اشاره کرد.

اگر شما هم بدنبال راهی برای کاهش اضافه وزن خود هستید به شما پیشنهاد می کنم از چای سبز لاغری دکتر سینا استفاده نمایید.

 

که از انواع چای سینا برای لاغری استفاده کنید. امروزه انواع دمنوش های لاغری را می توانید از بازار و عطاری ها تهیه کنید که تاثیر بسزایی در ازبین بردن چربی ها دارند.

عکس۲

چای سبز سینا چگونه باعث کاهش وزن می شوند؟

همان طوری که گفته شد انواع دمنوش های لاغری از گیاهان دارویی بدست می آیند. این دمنوش ها حاوی ترکیباتی بسیار مفید برای بدن هستند که از جمله این ترکیبات میتوان به اسید اسکوربیت اشاره کرد که از تجمع چربی در بدن جلو گیری میکند و هم چنین سبب می شود که بافت های آسیب دیده و سلول های مرده از بین بروند و سلول و بافت های جدیدی جایگزین آن ها شود.

امروزه انواع دمنوش های لاغری گیاهی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید وزن خود را کاهش دهید . اکنون به برخی از انواع دمنوش های لاغری اشاره خواهیم کرد.

انواع دمنوش های گیاهی لاغری:

۱)دمنوش لاغری چای سبز و کرفس

۲)دمنوش لاغری چای ترش

۳)دمنوش لاغری دارچین و برگ بو

۴)دمنوش مریم گلی با عسل و لیمو ترش

۵)دمنوش بابونه

۶)دمنوش زنجبیل

۷)دمنوش زیره و زنجبیل

۸)دمنوش چای سبز و نعنا

و…

عکس۳

نکته ای که بسیار باید مورد توجه قرار گیرد آن است که این دمنوش های لاغری به تنهایی سبب کاهش وزن نمی شوند بلکه باید ابتدا در رژیم غذایی تان تغییر ایجاد کنید و سپس تحرک کافی داشته باشید. تاثیر انواع دمنوش های لاغری زمانی معلوم می شود که این دو کار را انجام داده باشید. پس سعی کنید در قدم اول در روش زندگی تان تغییر ایجاد کنید و سپس به سمت مصرف دمنوش های لاغری روی بیاورید.

 

 

چای دکتر سینا اصل , قیمت چای دکتر سینا , چای سبز لاغری دکتر سینا , دمنوش گیاهی دکتر سینا , ترکیبات چای لاغری دکتر سیناچای سبز سینا , دکتر سینا ,

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *