درمان آلرژی با دمنوش های گیاهی و لاغری دکتر سینا

درمان آلرژی با دمنوش های گیاهی و لاغری دکتر سینا

خیلی افراد با تغییر فصل دچار آلرژی می شوند و این امر بسیار آن ها را آزار می دهد، به این افراد پیشنهاد می کنیم برای بهبود آلرژی های خود از نوشیدنی های گیاهی و خواص دمنوش ها استفاده نمایند تا در فصل آلژی کمتر اذیت شوند، آلرژی علائمی مانند عطسه های پی در پی، خارش چشم، احتقان و بسیاری علائم دیگر را با خود به همراه دارد.

برای درمان این عارضه از خواص دمنوش های چای سبز، نعناع فلفلی و گزنه می توانید بهره ببرید. چای سبز با خود خاصیت آنتی اکسیدانی را به همراه دارد که این امر سبب می گردد واکنش های آلژیک کمتر شوند، از خواص دمنوش نعناع فلفلی دکتر سینا در بهبود آلرژی می توان به  کم کردن ترشحات بینی و گلو اشاره نمود همچنین دمنوش گزنه در ترکیبات خود خاصیتی همانند داروهای آنتی هیستامین را دارا می باشد که این خاصیت سبب می گردد از عطسه های پی در پی و گرفتگی بینی جلوگیری نماید. پس اگر شما هم از آلرژی های فصلی رنج می برید هرگز این سه دمنوش معجزه آسا را فراموش نکنید.

تصویر شماره ۱

تصویر شماره ۲

میل جنسی و خواص دمنوش ها و چای سبز دکتر سینا

گاهی زوج ها به دلیل امیال جنسی متفاوت باهم دچار مشکل می شوند و این موضوع باعث رنجش خاطر آن ها می گردد، از سال ها پیش برای درمان و افزایش میل جنسی پزشکان سنتی گیاه جنسینگ را پیشنهاد می گردد، زیرا در این گیاه ترکیبی به نام جینسنوساید وجود دارد این ترکیب خواص درمانی با خور به همراه دارد، مصرف گیاه جنسینگ سبب می گردد در مغز ترشح دوپامین افزایش یابد و همین امر موجب می گردد که میل جنسی در افراد بالا برود. برای افزایش میل جنسی خواص دمنوش جنسینگ را حتما یک بار امتحان نمایید.

تصویر شماره ۳

بوی بد دهان و دمنوش های گیاهی سینا

خیلی از افراد دچار این عارضه ی عذاب آور هستند، خیلی ها با رعایت تمام موارد بهداشت دهان و دندان باز هم از بوی بد دهان خود رنج می برند و این برایشان یک معضل بزرگ تلقی می شود، اگر به دنبال حل این مشکل هستید از خواص دمنوش های گیاهی هرگز غافل نشوید، این بوی بدن دهان بیشتر مواقع به دلیل مشکلات دندان ها به وجود می آید که برای رفع این مشکل می توان از خواص دمنوش های چای سیاه، چای سبز و نعناع فلفلی استفاده نمود. چای سبز سینا خاصیت آنتی اکسیدانی بالایی دارد که این امر موجب می شود از پوسیدگی دندان ها و چسبیدن پلاک به ان ها جلوگیری شودف اما این نکته را نیز فراموش نکنید که مصرف چای سیاه به همراه شیرین کننده ها خود یک عامل اصلی در پوسیدگی دندان ها می باشد، پس برای رسیدن به خواص مورد نظر چای سیاه باید آن را بدون شیرین کننده هایی مانند قند و شکر مصرف کنید تا از ایجاد پلاک در دندان شما جلوگیری شود. چای سبز نیز خواصی مانند چای سیاه دارد و خاصیت آنتی اکسیدانی بالایی را دارا می باشد همچنین چای سبز و چای سیاه خاصیتی دارند که از رشد باکتری ها در دهان جلوگیری می کنند و این مسئله سرعت پوسیده شدن دندان ها را می کاهد و همچنین از بیماری های بزرگ تری مانند سرطان دهان نیز جلوگیری به عمل می آورد.

و اما خواص دمنوش نعناع فلفلی در دهان و دندان به این صورت است که این دمنوش با ترکیباتی که در خود دارد باعث تمیزی محیط دهان می گردد و به دلیل عطری که با خود به همراه دارد موجب خوشبویی دهان می گردد و معضل بوی بدن دهان را برای شما حل می کند.

چای لاغری سینا ,قیمت چای سینا , چای سینا , دمنوش گیاهی لاغری دکتر سینا , چای سبز دکتر سینا اصل , چای دکتر سینا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *