دارچین و عسل و خواص درمانی آن با چای سبز دکتر سینا اصل

دارچین و عسل و خواص درمانی آن با چای سبز دکتر سینا اصل

 

حتما از ترکیب دارچین و عسل و خواص بالای آن بسیار شنیده اید، ترکیب دارچین و عسل دارای مقدار زیادی از ترکیبات سولفور می باشد، در ترکیبات دارچین حدود ۲۶ درصد و در ترکیبات عسل حدود ۳۳ درصد سولفور موجود می باشد، ماده ی سولفور خواص دارویی بسیار بالایی را دارا می باشد.

تصویر شماره ۱

ترکیب دارچین و عسل و بیماری قلبی

از ترکیب دارچین و عسل و چای سینا می توان به عنوان یک بهبود دهنده برای قلب و عروق استفاده نمود، این ترکیب حالتی خمیری پیدا می کند که می توان آن را در وعده صبحانه جایگزین مربا نمود به به طور مرتب از آن استفاده کرد، مصرف این معجون شگفت انگیز کلسترول های مضر خون را کاهش می دهد و همین امر سبب می گردد که بیماری های قلبی از جمله سکته قلبی کاهش یابد.

ترکیب دارچین و عسل و ورم مفاصل

اگر دچار درد مفاصل و یا آرتریت هستید حتما ترکیب دارچین و عسل را فراموش نکنید، مصرف منظم این دمنوش دردهای آرتریت را کاهش می دهد، محققین دانشگاه کپنهاگ به این نتیجه رسیده اند که اگر دمنوش ترکیب دارچین و عسل به همراه آب داغ را به طور منظم  و ناشتا در مدت یک هفته  میل نمایید از  دردهای ناشی از ورم مفاصل شما کاسته می گردد و این درد ها را التیام می بخشد. برای تهیه این دمنوش در داخل یک فنجان آب داغ یک قاشق چای خوری دارچین و دو قاشق غذاخوری عسل را باهم ترکیب نموده و دمنوش معجزه آسای دارچین و عسل را میل نمایید.

تصویر شماره ۲

ترکیب دارچین و عسل و عفونت مثانه با استفاده از چای دکتر سینا

اگر زیاد دچار عفونت های مثانه و مجاری ادراری می شوید ترکیب دارچین و عسل را به صورت یک قاشق چای خوری عسل و دو قاشق غذاخوری از پودر شده ی دارچین را در آب داغ مخلوط نموده و میل نمایید.

اثر دارچین و عسل بر روی کلسترول

اگر از بالا بودن کلسترول خون رنج می برید بهتر است دارچین را آسیاب نموده و سه قاشق چای خوری از آن را با دو قاشق غذاخوری عسل در ۴۸۰ میلی لیتر آب حل نمده و روزانه میل نمایید تا کلسترول بد خون شما به مقدار ۱۰ درصد کاهش پیدا کند.

تصویر شماره ۳

سرماخوردگی و ترکیب عسل و دارچین

برای درمان خانگی سرفه های شدید و سرماخوردگی نیز می توانید از ترکیب معجزه آسای دارچین و عسل استفاده نمایید به این صورت که یک قاشق عسل را با یک چهارم قاشق چای خوری پودر دارچین ترکیب نموده و به طور منظم سه روز استفاده نمایید تا سرفه های شدید شما از بین برود.

کاهش وزن و ترکیب دارچین و عسل

این ترکیب شگفت انگیز خاصیت کاهش وزن را نیز با خود به همراه دارد و مانع از تجمع چربی های اضافه می گردد، بهتر است برای لاغری ترکیب دارچین و عسل را در آب مخلوط کرده و یک ساعت قبل از صبحانه و شب ها نیز قبل از خواب مصرف نمایید تا در زمینه کاهش وزن به نتیجه ی دلخواه خود برسید.

تصویر شماره ۴

سیستم ایمنی بدن و عسل و دارچین

ترکیب این دو ماده ی پر سولفور سبب می گردد که بدن مقاومت بالاتری در برابر میکروب ها و ویروس ها از خود نشان دهد این ترکیب را بهتر است به صورت دمنوش میل نمایید.

فشار خون و ترکیب دارچین و عسل با استفاده از چای سینا

افرادی که دچار فشار خون بالا هستند به صورت مرتب درگیر سرگیجه می باشند و دردهایی را در قفسه سینه خود حس می نمایند، برای بهبود این مشکلات برای مبتلایان به فشار خون درمان خانگی دمنوش دارچین و عسل را توصیه می کنیم، در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که افرادی دارای فشار خون بالا که این دمنوش را میل می نمایند بعد از استفاده ی مرتب به مدت چند هفته کاملا درد ها و سرگیجه ی آن ها بهبود می یابد.

چای لاغری دکتر سینا فرمول ۲ ,قیمت چای دکتر سینا , چای سبز لاغری دکتر سینا , دمنوش گیاهی دکتر سینا , ترکیبات چای لاغری دکتر سینا , چای سبز سینا , دکتر سینا ,

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *