خواص مشابه آب تلخ و چای سبز دکتر سینا فرمول ۲

خواص مشابه آب تلخ و چای سبز دکتر سینا فرمول ۲

 

آب تلخ طبع و مزاجی گرم و خشک دارد. بنابراین برای اشخاصی که سرد مزاج هستند مضر می‌باشد، و سبب فاسد شدن خون می‌شود.

آب تلخ را در عربی ماء المر می‌نامند. این آب سبب روان و لطیف شدن اخلاط غلیظ می‌شود. آب تلخ خاصیت جلادهندگی را دارد. به این صورت که باید با آب، شکر، شیر، و عسل پخته شود. قبل از صرف ترکیب بهتر است، مقداری آب نخود مصرف کنید و از هر آبی که استفاده می‌کنید، قبل از مصرف حتما بجوشانید. آب تلخ سبب قطع بلغم و باز شدن گرفتگی و بسته‌های بدن می‌شود.

آب خاکستر و تاثیرات مشابه با چیا سبز لاغری دکتر سینا

این آب مزاج و طبعی گرم و خشک دارد. بدل آن آب دریای شور است. آب خاکستر را در عربی ماء الرماد و در یوتان قونیا می‌نامند. این آب از درخت‌های گرم به دست می‌آید.

در این آب، خاکستر می‌ریزند و چند مرتبه می‌جوشانند و پس از صاف کردن، آب خاکستر به دست می‌آید که برای استعمال خارجی استفاده می‌شود. قوی‌ترین نوع آن، آب خاکستر چوب یتوع و انجیر می‌باشد.

آب خاکستر  دکتر سینا خاصیت جلادهندگی را دارد. اشخاصی که از مکانی سقوط کرده‌اند، برای جلوگیری از انجماد خون در شکم آب خاکستر برای آنها سودمند است. آب خاکستر سبب سوزش و خشک شدن چرک می‌شود.

اگر به اندازه نیم مثقال آب خاکستر صاف شده را بنوشیم، موجب خشن کننده باطن و جلا دهنده نایژه می‌شود.

آب خاکستر برای رفع استفراغ، تهوع و اسهال مفید و نافع است. همچنین برای از بین بردن سموم حاصل از نیش رتیل، فنج و درد عصب و درمان زخم معده موثر است.

چای لاغری سینا ,قیمت چای سینا , چای سینا , دمنوش گیاهی لاغری دکتر سینا , چای سبز دکتر سینا اصل , چای دکتر سینا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *