ترکیبات چای لاغری دکتر سینا چه چیزی می باشد ؟

خواص ترکیبات چای لاغری دکتر سینا

 

فرمولاسیون جدیدی که در چای لاغری سینا به کار رفته است سبب شده است در زمان کوتاهی وزن خود را کاهش دهید و هیچ گونه محدودیتی در خوردن مواد غذایی نداشته باشید. ترکیبات چای لاغری دکتر سینا سبب افزایش چربی سوزی و لاغری شما خواهند شد. این چای لاغری فرآورده نادری در تناسب اندام و کاهش توده های چربی در بدن می باشد. بسیاری از متخصصین تغذیه برای رژیم های لاغری توصیه شده به بیماران این چای را در برنامه شان قرار می دهند.

برای خرید یک بسته چای سبز دکتر سینا اصل با قیمت ۹۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴تماس بگیرید.

برای خرید سه بسته چای سبز دکتر سینا اصل (سه ماهه) با قیمت تخفیفی ۲۳۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴تماس بگیرید.

ترکیبات چای لاغری دکتر سینا

ترکیبات چای لاغری دکتر سینا

ترکیبات چای لاغری دکتر سینا گیاهانی هستند که برای لاغری در طب سنتی نام آن ها ذکر شده است. چای سبز، استویا، پوست لیمو، گل ختمی، جلبک دریایی، زنجبیل و پودر سرکه سیب بخشی از این ترکیبات است. بسته چای لاغری دکتر سینا حاوی ۱۰۰ تی بگ است که یک ماه می توان آن را مصرف نمود. این ترکیبات در کنار هم سبب چربی سوزی بیشتر بدن می شوند. چای لاغری دکتر سینا از محصولات خوش نام در بازار است. چندین سال است که مردم آن را در سبد غذایی خود قرار داده اند و روزانه به طور منظم آن را مصرف می کنند.

تصویر ۱

مکانیزم اثر ترکیبات چای لاغری دکتر سینا

ترکیبات چای لاغری دکتر سینا با اثر روی آنزیم آمیلاز بزاق و روده ترشح آن را کم می کنند و بدین ترتیب جذب مواد قندی که آمیلاز به هضم و جذب آن کمک می کرد کاهش می یابد و در نتیجه تجمع مواد قندی در بدن کم خواهد شد. در این حالت بدن برای جبران آن شروع به چربی سوزی می کند. این متابولیسم چربی سوزی حتی در شب که خواب هستید نیز ادامه دارد. چای لاغری دکتر سینا توسط کشورهای آمریکایی و اروپایی نیز استفاده می شود و آن را خریداری می کنند. با قرار دادن یک تی بگ در فنجان آب جوش ۳ الی ۵ دقیقه منتظر بمانید و سپس آن را میل نمایید. روزانه سه وعده و هر بار نیم ساعت قبل از غذا آن را مصرف کنید و از خواص ترکیبات آن بهره مند شوید.

تصویر ۲

جلبک دریایی از ترکیبات چای لاغری دکتر سینا

جلبک دریایی موجود در ترکیبات چای لاغری دکتر سینا سبب می شود که پس از دم کردن و نوشیدن آن با مایع موجود در معده مخلوط شود و حالت ژلاتینی ایجاد کند. این ماده ژلاتینی فضاهای خالی معده را پر می کند و مانع از این می شود که اشتهای کاذب پیدا کنید.

ترکیبات چای سینا

گل محمد ی، نعناع و برگ درخت سنا از ترکیبات چای لاغری دکتر سینا

گل محمدی و برگ درخت سنا موجود در ترکیبات چای لاغری دکتر سینا چربی را از بدن دفع می کنند. این ترکیبات مانع از جذب چربی اضافه در بدن می شوند. بدین ترتیب کاهش وزن بدن را سبب می شوند. نعناع موجود در ترکیبات چای لاغری دکتر سینا نیز با دفع کلسترول از طریق ادرار به کاهش چربی بدن کمک می کند.

پلی فنل ها و پلی ساکاریدها در ترکیبات چای لاغری دکتر سینا

پلی فنل ها و پلی ساکاریدهای موجود در ترکیبات چای لاغری دکتر سینا قند خونی که با افزایش سن میزان آن بالا می رود را کاهش می دهند. برخی پژوهشگران مصرف این نوع از چای را به افرادی که مسن هستند توصیه می کنند اما به عقیده برخی دیگر نوشیدن لیمو همراه با گیاه استویا در زمان جوانی باعث می شود قبل از رسیدن به سن های بالاتر قند خونتان کنترل گردد.

آنتی اکسیدان ها در ترکیبات چای لاغری دکتر سینا

آنتی اکسیدان هایی که در ترکیبات چای لاغری دکتر سینا وجود دارند باعث محافظت سلول های پوست در برابر آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد می شوند. این رادیکال ها می توانند سبب بروز سرطان، آسیب و افتادگی پوست شوند. در نتیجه چای لاغری سینا از چروک پوست به ویژه پوست صورت، افتادگی و سرطان های پوست جلوگیری می کند.

 آنتی اکسیدان های موجود در چای لاغری دکتر سینا با اثرگذاری بیشتر از ویتامین های C و E بدن را از ابتلا به سرطان ها محافظت می کنند. هم چنین آنتی اکسیدان هایی در این چای وجود دارد که موجب حفظ شادابی و سلامتی سلول ها در بدن می شوند و این کار را با عقب انداختن آغاز روند پیری سلول ها انجام می دهند. پس چای لاغری دکتر سینا یک داروی ضد پیری نیز می تواند باشد.

زنجبیل در ترکیبات چای لاغری دکتر سینا

زنجبیل موجود در چای لاغری سینا به طرز چشمگیری کلسترول خون را کاهش می دهد. زنجبیل با افزایش کلسترول خون و کاهش کلسترول بد از سکته های قلبی و بیماری های قلب و عروق جلوگیری می کند. کلسترول خون یکی از عوامل ابتلا به بیماری های قلبی است. حتی در کسانی که سکته قلبی کرده اند مصرف این چای باعث می شود سلول های آسیب دیده، رگ ها و قلب ترمیم شوند. روند ترمیم سلول ها با مصرف این چای افزایش می یابد. بیماران قلبی روزانه حداقل ۳ فنجان چای می توانند مصرف کنند.

برای خرید یک بسته چای سبز دکتر سینا اصل با قیمت ۹۰ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴تماس بگیرید.

برای خرید سه بسته چای سبز دکتر سینا اصل (سه ماهه) با قیمت تخفیفی ۲۳۴ هزار تومان بروی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کرده و یا برای خرید تلفنی با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴تماس بگیرید.

 

 

 

اثرات ترکیبات موجود در چای لاغری دکتر سینا

همکاری و فعالیت مشترک ترکیبات موجود در چای لاغری دکتر سینا اثرات زیر را به دنبال دارد:

  1. با مصرف این چای بدن مجبور می شود انرژی خود را از چربی ها بگیرد و این کار را در طول شبانه روز انجام خواهد داد.
  2. از ذخیره مواد قندی در بدن ممانعت به عمل می آید تا بدن بتواند انرژی های خود را از چربی ها بگیرد.
  3. اشتهای کاذب که در برخی افراد وجود دارد با مصرف این چای از بین می رود.
  4. به عنوان اثرات جانبی یبوست را برطرف می کند و روده ها به کار خواهند افتاد.
  5. کلسترول بد خون و فشار خون را کاهش می دهد و همچنین در پایین آوردن استرس و بالا بردن آرامش در افراد موثر است.

چای دکتر سینا اصل ,قیمت چای دکتر سیناچای سبز لاغری دکتر سینادمنوش گیاهی دکتر سیناترکیبات چای لاغری دکتر سیناچای سبز سینادکتر سینا ,