آشنایی با روش مصرف چایی لاغری دکتر سینا

چای سبز دکتر سینا، یک دمنوش بسیار مفید برای لاغری می باشد. تاثیر زیاد و سریع و عدم وجود عوارض از مزایای استفاده از چای سبز دکتر سینا می باشند.

کمی در مورد چای سبز دکتر سینا بخوانید

چای سبز دکتر سینا، یکی از دمنوش های معروف می باشد که امروزه طرفداران زیادی را به خود جذب نموده است. امروزه روشی که برای درمان و بهبود فرد بیمار با استفاده از انواع ترکیبات گیاهی فراوری شده استفاده می شود که دمنوش درمانی نام گرفته است. در نتیجه فرد بیمار چندین مرتبه در طول روز، دوز پایینی از یک داروی گیاهی مثل چای دکتر سینا را دریافت می کند. در دمنوش درمانی علاوه بر افزایش تاثیر، طعم بد داروی گیاهی نیز حس نخواهد شد و فرد بیمار از مصرف دمنوش خود لذت خواهد برد.

خواص چای دکتر سینا اصل

چای لاغری سینا فرمول ۲ در واقع مربوط به مناطق کوهستانی می باشد و در شمال خراسان نیز یافت می شود، در خطه آذربایجان به آن کهلیک اوتی می گویند. از دیگر کاربردهای چای سبز دکتر سینا، استفاده از برگ خشک آن بر روی دوغ می باشد، همچنین این چای سبز سینا به صورت ادویه نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

مصرف چایی لاغری دکتر سینا، علاوه بر نقش مهم و تاثیر زیادی که در لاغری دارد، در برخی موارد دیگر نیز توصیه می شود. تاثیر در آرامش اعصاب، تنظیم قند خون، تاثیر بر فشار خون، تنظیم کلسترول، بهبود زخم معده، بهبود افسردگی، خاصیت ضد التهابی، خاصیت ضد میکروبی و خاصیت ضد سرطان از جمله مزایای استفاده از چای سبز دکتر سینا اصل می باشد.

چایی لاغری دکتر سینا ,قیمت چای لاغری دکتر سینا , چای سینا , دمنوش گیاهی لاغری دکتر سینا , چای سبز دکتر سینا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *